Spis Treści:

Zamknij książkę

Witaj w Historiach Cantryjskich!

Niektórzy mówią, że Cantr jest jak wielka interaktywna książka, do której każdy może dopisać swą historię. Jest to porównanie o tyle trafne, że rzeczywiście historie w Cantr są nieprzewidywalne, a sam ciąg zdarzeń może być na tyle pasjonujący, że nawet przyglądając się im z pozycji obserwatora można świetnie się bawić.
Zasadniczą różnicą jest fakt, że historie nie są już z góry ustalone, lecz poprzez własne zaangażowanie da się - i nie ma w tych słowach przesady - zmieniać bieg historii całego świata Cantr! Jako, że nie ma tu żadnych narzuconych systemów społecznych, gospodarczych, kulturowych czy moralnych tylko od Ciebie zależy, czy spróbujesz wspierać, zmieniać czy może całkowicie obalać któryś z nich, a także w jakie interakcje z postaciami innych graczy będziesz wchodzić.
Poniższe historie spróbują nieco ukazać złożoność i możliwości gry. Oczywiście tu twoje decyzje wpływają na rozgrywkę, jednakże masz wybór między kilkoma opcjami, w samej grze możliwości decyzyjne są praktycznie nieograniczone.
Aby rozpocząć historię wybierz jej nazwę ze spisu treści po lewej i wciśnij "rozpocznij".